יזמות מקדמת

MY SECRET PLACE
מיזם דיגיטלי שיאפשר למתבגרים.ות על הרצף ללמוד, להבין ולהכין את עצמם ואת הסביבה המשפחתית התומכת לחווית גיל ההתבגרות על כל אתגריה. ילדינו חווים את גיל ההתבגרות באופן זהה מבחינה פיזיולוגית לנער.ה ״נורמטיביים״ הפערים נמצאים בהבנה, ברגשות, ב״מסננים״ במה אסור או מותר לי? מה אסור שיעשו לי, איך אני חווה אינטימיות? מי אני? מה העדפתי המינית ועוד.
מיזם אופנה שוויונית מותאמת
הלך הרוח העומד מאחורי המיזם הוא ״מתלבשים שווה״ גם לילדינו הנמצאים על הרצף מגיע לממש את רצונם וזכותם הבסיסית להתלבש בהתאם לצו האופנה...בג׳ינס או בטרנינג אופנתי, חולצה מכופתרת עם צווארון או טישירט פשוטה שלא מציקה, הלבשה תחתונה, נעליים ...ובקיצור להיות , להרגיש, להראות כחלק מ...
מיזם הנגשת הפרלמנט
תוכנית טלויה שבה יעל התראיינה תוכנית טלויה שבה יעל התראיינה תוכנית טלויה שבה יעל התראיינה
מיזם תעסוקה משלבת
שילובם של א.נשים עם מוגבלות בשוק התעסוקה תוך התייחסות שווה למועמדים, הכנה וליווי משלב קורות החיים, ראיון העבודה וביצוע התאמות שיאפשרו את השתלבותם במקום העבודה. תעסוקה מכבדת, מכובדת, סביבת עבודה ראויה, ליווי המעסיק והמועסק כתנאי להצלחת ההשמה.
מיזם הסעות החינוך המיוחד
מסע תחושתי לנהגים, מלווים/ת סייעים/ות בחינוך המיוחד על מנת להבין דרך החוויה התחושתית איך מרגיש, חווה ילד/ה מיוחדת את ההסעה אל המסגרת וממנה.
מיזם ״חזיון בנחת״
הנגשת החיזיון ה״אור קולי״ במוזיאון מגדל דוד לטובת אירוע המשלב בין עולמות המיוחדים לעולמות ה״נורמטיביים״ , יצירת חווית משתמש זהה ומותאמת , יצירת סביבה מותאמת ומונגשת והחוויה עצמה היא להיות נוכח ולהשתתף כחלק מ....
בואו נסלול את הדרך
המתאימה לכם.
'מותאם' היא מילת המפתח. את ה'מותאם' הזה אני יודעת לספק עבורכם.

על הרצף נותנת שירותיים על כל רבדי החיים, איפה אתם צריכים אותי על הרצף?
יצירת קשר
שדרות רוטשילד 51, תל אביב